Elita Elita

Nájdite mnohé životné pravdy a odpovede na otázky o vašom šťastí

ÚvodNájdite mnohé životné pravdy a odpovede na otázky o vašom šťastí

Zaujíma vás ezoterika, prepojenie vašich životov s prírodou, vesmírom či hľadanie toho vytúženého šťastia? Ak áno, aj pre vás sa v našej ponuke nájdu knižky, ktoré vás rozhodne zaujmú. Predstavujeme vám dva najpredávanejšie tituly z tejto oblasti.

Všetko sa ukrýva v životných vibráciách

Peirre Franckh - Zákon rezonanciePeirre Franckh v knihe Zákon rezonancie popisuje návod, ako dosiahnuť spokojnosť vo svojom živote. Všetko sa podľa neho ukrýva v tajomstve zvanom rezonancia. Každý okamih nášho života je spojený s dianím vo vesmíre a na to, aby sa nám darilo, sa s ním musíme zladiť na rovnaké frekvencie. Podľa tohto zákona môžete do vášho života prilákať len to, čo má rovnaké vibrácie, ako vyžarujete vy a máte s tým spoločnú energiu. Zákon rezonancie je možné uplatniť v každej oblasti nášho života a možno práve v ňom je ukryté tajomstvo nášho šťastia.

Naučí nás, ako byť stotožnený s vlastnou osobnosťou, a tak dosiahnuť šťastie

Šlabikár šťastia – Návrat k sebeByť so sebou spokojný taký, aký som a plne rešpektovať svoju vlastnú osobnosť. Tieto slová sa veľmi ľahko píšu, no ich uskutočnenie je omnoho náročnejšie. Známy slovenský autor Pavel „Hirax“ Baričák sa preto rozhodol ponúknuť ľuďom veľmi jednoduchý návod, ako to dosiahnuť. Motivačná kniha Šlabikár šťastia – Návrat k sebe popisuje ako malým prvákom spôsob, akým môžeme byť spokojní s našimi životmi, pochopiť vzťahy, choroby, rozchody a pády, ako vyriešiť problémy a počúvať naše vnútro tak, aby sme boli šťastní. Rovnako tak poskytuje zaujímavé rady do živote, ktoré nám možno pomôžu byť lepšími. Nepretvarovať sa, nesľubovať nesplniteľné, nezosmiešňovať, neposudzovať iných a mať úctu k ľuďom, ale aj prírode. Aj to nám dokáže pomôcť k budovaniu spokojnosti s nami samotnými a uvedomeniu chýb, ktoré sme v živote robili. Zoberte zodpovednosť za vaše životy a šťastie do vlastných rúk a spolu s nimi aj jednu z najpredávanejších slovenských kníh posledných rokov.