Elita Elita

Časté otázky

ÚvodOtázky

Kde nájdem predajne ELITA?

Predajne Vydavateľského domu ELITA sa nachádzajú v Bratislave, presné informácie o mieste, otváracích hodinách, sortimente a kontaktoch nájdete v záložke Kontakty. Zákazníkom mimo Bratislavy tovar zasielame poštou.

 

Kde je centrála a najširší sortiment?

Najväčšia predajňa odbornej literatúry Vydavateľského domu ELITA je na Trenčianskej ul. 56/F v Bratislave.

 

Ako si môžem objednať publikáciu?

Publikáciu je možné objednať na základe objednávky zaslanej poštou, e-mailom alebo prostredníctvom virtuálnej predajne.

 

Ako mi tovar zašlete?

Tovar zasielame na dobierku alebo balíkom prostredníctvom kurierskej služby. 

Tovar je zabalený v baliacom papieri, prípadne v kartónovej krabici či obálke. Elektronické produkty zasielame výhradne vo vystuženej bublinkovej obálke. Všetky zásielky sú poistené do výšky fakturovanej sumy.

 

 

Koľko zaplatím za zaslanie?

Balenie tovaru spoločnosť nesie na vlastné náklady.

Výška poštovného sa odvíja od hmotnosti, druhu a tiež od celkovej fakturovanej sumy. Výška poštovného a služieb kuriéra sa automaticky počíta pri vykonaní objednávky vo virtuálnej predajni.

 

Kedy obdržím objednanú zásielku?

Objednávky odosielame, podľa možností a dostupnosti objednaných publikácií, v deň prijatia objednávky od zákazníka. Ak nie je možné vybaviť objednávku úplne, informujeme zákazníka a dohodneme ďalší postup. Čas, za ktorý zákazník prevezme zásielku, obvykle nepresiahne päť dní.

 

Ako zistím, že publikácie sú už zaslané?

Aktuálny stav objednávky je možné zistiť priamo v našej virtuálnej predajni. Po prihlásení v histórií objednávok systém zobrazuje aktuálny stav objednávky.

 

Čakám na zásielku, ale stále neprišla. Ako mám postupovať?

Po prohlásení sa do užívateľského účtu vo virtuálnej predajni zákazník získa presné informácie o stave vybavenia objednávky. Prostredníctvom podacieho čísla zásielky (podacie číslo je uvedené pri objednávke, alebo je poskytnuté na žiadosť prostredníctvom e-mailu či telefonicky) môže kontaktovať svoju dodávaciu poštu a zistiť tak, či je daná zásielka doručená a pripravená na prevzatie. Tento postup je vhodné uplatniť, pokiaľ doba od odoslania zásielky je dlhšia ako päť pracovných dní a zákazník neobdržal oznámenie o uložení zásielky na dodávajúcu poštu.

 

Zasielate aj do zahraničia?

Objednaný tovar expedujeme aj do zahraničia prostredníctvom služieb Slovenskej pošty alebo službami kuriéra. Výšku je možné zistiť telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

 

Akým spôsobom môžem zaplatiť? Môžem vziať tovar aj na faktúru?

Zaplatiť je možné v hotovosti v jednej z našich pobočiek, dobierkou pri preberaní balíka, zálohovou faktúrou, alebo využitím jedného z elektronických platobných systémov ktoré naša virtuálna predajňa ponúka.

 

Je možné získať zľavu?

Pri registrácii a splnení obchodných podmienok je zákazníkovi poskytnutá zľava podľa aktuálneho systému zliav.

 

Je možné si tovar v predajni odložiť?

Tovar je možné rezervovať osobne alebo telefonicky.

 

Kde nájdem kompletnú ponuku?

Aktuálna ponuka všetkých publikácií sa nachádza vo virtuálnej predajni. Na požiadanie Vám však vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.

 

Dá sa u Vás platiť platobnou kartou?

Platbu je možné realizovať aj prostredníctvom platobných kariet. Predajne prijímajúce platobné karty sú označené priamo v predajni symbolmi akceptovaných druhov platobných kariet.

 

Je možné zaplatiť aj prostredníctvom kupónov poskytovaných zo sociálneho fondu zamestnávateľom?

Áno, akceptujeme poukážky najvýznamnejších poskytovateľov kupónov na kultúrnu a športovú regeneráciu zamestnancov. Akceptovanie konkrétneho typu poukážky je možné zistiť telefonicky, alebo priamo v predajniach, ktoré sú označené symbolom prijímanej poukážky.

 

Chcem nejaké informácie o knihe. Môžem zaslať jej názov?

Potrebné je zaslať požiadavku na informácie o knihe prostredníctvom pošty, e-mailu, našich www stránok alebo telefonicky. Obratom zistíme dostupnosť knižnej publikácie. Niektoré informácie sú prístupné okamžite, pri zložitom hľadaní z viacerých zdrojov a overovaní údajov Vám oznámime výsledok želaným spôsobom v najkratšom možnom čase.


Zobraziť diskusiu (0)